Małe tipi na indywidualne zamówienie

Dostawa: Dostępność od 2 do 9 dni

99.00 PLN

Wybierając opcje kupna tipi na indywidualne zamówienie mają możliwość Państwo skonfigurowania namiotu wg własnych potrzeb w cenie standardowego namiotu. Jedyna dopłata może wynikać przy wybraniu droższych materiałów lub specjalnie sprowadzanych. Na zdjęciach przykładowe tipi wg indywidualnych zamówień.

Twoje dziecko marzy o pięknym tipi w pokoju, ale nie macie na to miejsca. Małe tipi do zabawy jest więc dla Was wspaniałym rozwiązaniem. 

Domek dla lalek lub mieszkanko dla pluszaków, z pewnością Twoje dziecko wymyśli jeszcze wiele nowych zabaw w naszym tipi.

Nasze wigwam to doskonała alternatywa dla dużych domków dla lalek, można je łatwo złożyć i schować. Nie zajmuje dużo miejsca oraz jest lekkie.

Małe tipi służy do zabawy lalkami, nie mieści się w nim dziecko. 

Tipi wykonane jest z 100% bawełny, posiada dwustronne drzwi wiązane na bawełniane sznureczki ( na zdjęciu widoczne są guziczki, których używaliśmy na początku).

Wymiary: 65 cm podłoga, wysokość kijków przed rozłożeniem 100 cm, wysokość namiotu po rozłożeniu 90 cm. Twoje dziecko marzy o pięknym tipi w pokoju, ale nie macie na to miejsca. Małe tipi do zabawy jest więc dla Was wspaniałym rozwiązaniem. 

Do tipi istnieje możliwość dokupienia dwustronnej maty.