Telefon: 668 801 437 Email: biuro@miaandlou.pl
Wersje językowe
Waluty
Łóżka które stworzyli nasi klienci 0
Łóżka które stworzyli nasi klienci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A czy ma Pani łóżko bez przedniej belki dachowej? Jak będę czytał bajki na dobranoc? 

Na te właśnie pytania staraliśmy znaleźć odpowiedź podczas projektowania nowych modeli łóżek. Problem jakim dostępu do łóżka dla osoby dorosłej postanowiliśmy rozwiązać w nowych dwóch modelach łóżek. Co prawda w naszych pozostałych łóżkach domkach przednia belka dachowa nie jest koniecznie wymagana do montażu, jednak bez niej dach nie jest "pełny" :)

Pierwszy z modeli to Łóżko domek LOU.

Łóżko domek LOU

 

W tym modelu postanowiliśmy całkowicie odwrócić daszek. Jest to nadal łóżko w kształcie domku lecz o zupełnie innym kształcie. Dostęp do łóżeczka jest całkowicie bezkolizyjny nawet dla osoby dorosłej. Czytanie wieczorem bajek na dobranoc będzie od teraz cudownym czasem spędzonym wspólnie. 

Na tylną ścianę polecamy nasze panele ścienne dzięki którym ściana będzie miękka i przytulna. Można swobodnie się na niej oprzeć a w łóżku będzie od razu przytulniej. 

Panele śćienne można również zamówić w opcji ze zdejmowanym pokrowcem. Można je wtedy wyprać i są bezpieczne nawet dla alergika. 

Łóżko pozostało w kształcie domku w związku z tym może nadal pełnić funkcję kryjówki. Nasze pokrowce na łóżka będą zatem idealnym rozwiązaniem. 

Uszyjemy je pod rozmiar łóżka z tkanin wybranych przez klienta. Tekstylia do łóżek to produkty personalizowane, w szerokiej gamie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Drugi nasz model łóżka to Liam. Prosta konstrukcja i ciekawy daszek na pewno spodobają się nie jednemu dziecku. Standardowy daszek został skrócony i zastosowaliśmy tu barierkę szczebelkową. Mamy piękne łóżko domek, w którym każde dziecko znajdzie swój azyl. 

Łóżko Liam

 

Do łóżka uszyjemy tez daszki z bawełny lun z tiulem. Wszystkie akcesoria do łóżek można znaleźć tutaj.

Daszek do łóżka     Daszek do łóżka

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za pytania i dociekliwość. To właśnie dzięki Wam staramy się ulepszać nasze produkty, aby jak najbardziej odzwierciedlały potrzeby Waszych dzieci. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl